Fotosessioonid sisaldavad:

  • Pildistamise eelset konsultatsiooni.
  • Juhendamist kogu sessiooni ajal.
  • Töödeldud pildifaile vastavalt tellitud paketile.

Stuudios pildistamisel rakendub hinnakirjas nähtav kõrgem hind mis sisaldab fotostuudio renditasu.
Broneeringutasu on 50% sessiooni hinnast ning see on vajalik tasuda broneerimise hetkel, et broneering kinnitada. Broneeringutasu tagab pildistamiseks aja ning on tagastamatu.

Stuudiosessiooni on võimalik edasilükata 1 kord. Stuudiosessiooni aega saab muuta/tühistada kuni 72h enne sessiooni algust.

Varu fotosessioonile tulemiseks aega. Stuudios pildistamise puhul (1h) on meil aega tegelikult 55 minutit. Hea oleks, kui jõuaksid 5-10 minutit enne fotosessiooni algust, et oleks aega tutvuda, sättida ning rääkida täpsematest soovidest.

Broneerimisel palun teada anda, kui palju inimesi on pildistama tulemas. Stuudios loomadega ei pildista.


​Kiirtöötlus kuni 4 päeva +35€
Pildid valmivad vastavalt kokkuleppele ning avaldatakse veebigaleriis privaatse lingiga just Sulle!

NB ! Mind fotograafiks valides palun eelnevalt tutvuda minu töödega, et vältida hilisemaid pretensioone! Igal fotograafil on oma käekiri, sellega tuleks kindlasti arvestada.

Klient saab ainult töödeldud pildifailid, lõpliku pildivaliku otsustab fotograaf! Poolikut tööd ehk töötlemata pilte (RAW faile) klient ei saa!

Erisessioonideks, poissmeeste-/tüdrukuteõhtud, päikeseloojang, sünnipäevad, spordiüritused,lemmikloom, ametiportreed, seltskonnad rohkem kui 10 inimest – küsi pakkumist!

TÄHTIS INFO!

Portree- ja perepildid

Buduaar/akt

Pulmapildid

Sisu kopeerimine keelatud!

error: Sisu kopeerimine keelatud.
Scroll to Top