Kes ma olen & mis ma teen

Tsau! Mul on heameel, et Sa siin oled! Sellelt lehelt saad natuke infot kes ma olen ja mis ma teen.

Ma olen fotograaf, kellele meeldib jäädvustada hetki ja jutustada lugusid läbi oma kaamerasilma. Olgu tegemist pulmade, pereportreede, reisiseikluse või lihtsa koosviibimisega, püüan luua elavaid ja tähendusrikkaid pilte, mis pakuvad klientidele rõõmu.

Minu eesmärk on alati luua oma klientidele mugav ja nauditav kogemus ning keskkond, et nad tunneksid end kaamera ees mugavalt. Paljud on kirjeldanud meie seansse kui lõbusat ja pingevaba aega, nagu vana sõbraga kohtumine.

Eriti meeldib mulle perede ja laste pildistamine, kuna mõistan, kui tähtis on jäädvustada neid väärtuslikke hetki, mis nii kiiresti mööduvad. Ise emana tean, kuidas väikestega suhelda ja nende ehedat naeratust esile tuua.

01
Loovus

Loomingulisus on fotograafi jaoks ülioluline omadus, sest see võimaldab näha ainulaadseid vaatenurki, katsetada erinevaid tehnikaid ning teha visuaalselt ahvatlevaid ja uuenduslikke jäädvustusi. Loovus eristab fotograafi teistest ja võimaldab jäädvustada pilte, mis paistavad silma ja jätavad vaatajatele püsiva mulje. Samuti aitab see fotode kaudu emotsioone väljendada, lugusid rääkida.

02
Tähelepanelikus

Fotograafi jaoks on oluline omadus ka olla tähelepanelik, sest parima võimaliku pildi jäädvustamiseks peab ta pidevalt olema teadlik ümbritsevast keskkonnast, valgusest, kompositsioonist ja objektist. Tähelepanelikus võimaldab fotograafil hetki ette näha ja teha kiireid otsuseid seadete, nurkade ja kadreerimise kohandamiseks, et luua täiuslik kaader. Tähelepanematus võib kaasa tuua kasutamata võimalusi, uduseid pilte või halvasti komponeeritud fotosid.

03
Emotsioonid

Fotograaf peab oskama emotsioone pildistada, sest emotsioonide jäädvustamine ja edasiandmine fotol teeb pildi tõeliselt võimsaks ja mõjuvaks. Lisaks võib emotsioonide pildistamise ja edasiandmise mõistmine aidata fotograafil arendada oma oskusi ja kunstilist visiooni. See nõuab inimese käitumise, kehakeele ja näoilmete mõistmist, samuti oskust ette näha ja tabada põgusaid emotsioonihetki.

Kui ma parajasti kaamera taga ei ole, siis tegelen ma kodulehtede haldusega või toimetan sotsiaalmeedias erinevates valdkondades nagu näiteks elektritööd, soojuspumbad, küttesüsteemide läbipesu.

Kas oled valmis särama?

Pane aeg kirja juba täna!

Sisu kopeerimine keelatud!

error: Sisu kopeerimine keelatud.
Scroll to Top